Start arrow Bezpieczny Internet
Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
Bezpieczny Internet
Marissa Mayer is the new CEO of Yahoo PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, wtorek, 17 lipca 2012   
Marissa Mayer została nowym prezesem Yahoo. To bardzo zaskakująca decyzja. Jedna z kilku najważniejszych osób w Google, zatrudniona jako dwudziesta w zespole 14 lat temu, zrezygnowała dzisiaj z pracy telefonicznie (wg New York Times) i pracę w Yahoo zaczyna od ... jutra.

Bardzo odważna decyzja, biorąc pod uwagę spadającą popularność portalu oraz fakt, że to już czwarty prezes firmy w ciągu 4 lat.

Aby wiadomość była jeszcze bardziej "sensacyjna", Marissa potwierdziła, że jest w ciąży, a poród jest planowany na 7 października. Z tego powodu spotkanie rady nadzorczej odbędzie się w Sunnyvale w Kaliforni, a nie tak jak to miało miejsce w poprzednich latach w Nowym Jorku. Firma przyjazna kobietom.

Poniżej jedna z ciekawszych wypowiedzi (z charakterystyczną chrypką).

Zmieniony ( wtorek, 17 lipca 2012 )
Następcy Facebooka PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, niedziela, 05 lutego 2012   
W związku ze złożeniem przez Facebook wniosku o dopuszczenie do obrotu giełdowego postanowiłem przyjrzeć się innym serwisom social media, które mogą zagrozić dominującej pozycji FB, albo .. zostać przez FB wykupione. Większość czasu poświęciłem na eksplorację Google+. Pierwsze zetknięcie z serwisem poprzedzone dość "inwazyjną" polityką prywatności, która wymaga "upublicznienia" zdjęć z Picasy spowodowała, że odłożyłem eksplorację na później. Ostatnio dzięki otrzymywanym od znajomych powiadomieniom oraz chęci zapoznania się z możliwością wykorzystania tego narzędzia do promowania własnych witryn ponownie zajrzałem na konto. A raczej na konta, których obecnie posiadam już trzy. Niestety Google nie umożliwia łatwej migracji lub integracji profili, szczególnie jeśli wykorzystuje się Google Apps skonfigurowane dla własnej domeny. Proces włączenia Google+ dla użytkowników "organizacji" jest dość złożony, a ilość usług, które mogą zostać połączone napawa obawą o prywatność.

Zmieniony ( poniedziałek, 06 lutego 2012 )
Czytaj więcej...
Czyszczenie uprawnień Social Media PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, poniedziałek, 16 stycznia 2012   
Interesująca strona http://mypermissions.org/
Wystarczy kliknąć logo FB lub innego serwisu, aby sprawdzić jakie aplikacje mają dostęp do naszego profilu.
Tysiąc lików dziennie PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, niedziela, 15 stycznia 2012   
Od pewnego czasu na forach dyskusyjnych toczą się dyskusje na temat skuteczności kampanii w social media. Czy sto tysięcy fanów to już sukces marketingowy? A może to tylko tłum osób, które kliknęły bezwiednie w przycisk i zupełnie zapomniały o tym w co klikały? To sytuacja bardzo zbliżona do fascynacji pozycjonowaniem stron, kiedy klienci byli "nabijani w butelkę" kupując pierwsza pozycję, dla słów, których wyszukanie w żaden sposób nie zwiększało ich sprzedaży, bo klient szukał zupełnie innego produktu niż ten, który oferowała firma.

W sieci pojawił się niedawno artykuł Eryka Mistewicza, który opisuje niebezpieczeństwo zostania oszukanym przez oszustów podających się za ekspertów - warto zapoznać się i zrozumieć na czym polega skuteczne pozycjonowanie oraz skuteczne pozyskanie lojalnych fanów w social media. link do artykułu

Zmieniony ( niedziela, 15 stycznia 2012 )
<< |« start < « wstecz 1 2 3 4 5 dalej » > koniec »| >>

Pozycje :: 25 - 32 z 40

Zobacz również: Korsyka, Lotwa, Hawaje
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.