Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
Sztuka
18 comidas PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, niedziela, 30 czerwca 2013   
Pomimo, że w większości scen obserwujemy ludzi spożywających lub przygotowujących posiłki, a każdy posiłek to inna butelka wina, nie jest to film o jedzeniu. Nie jest to również film o jasnym, optymistycznym przekazie, ale wart jest obejrzenia.
Złudzenie PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, wtorek, 25 czerwca 2013   
Dla pożądających za trendami PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, środa, 12 czerwca 2013   
Google uruchomiło ciekawą wizualizację dla najczęściej wyszukiwanych fraz. Wygląda interesująco. Teraz każdy może wiedzieć jakie tematy są trendy.
http://www.google.com/trends/hottrends/visualize?nrow=5&ncol=5&pn=p1&hl=pl
Zmieniony ( środa, 12 czerwca 2013 )
Sztuka i komputery PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, czwartek, 23 maja 2013   
W 2011 roku Susan Stockwell wykonała dość ciekawy projekt z wykorzystaniem części komputerowych. Taki "materiał" nie jest widywany zbyt często w galeriach.

Więcej zdjęć oraz podobne projekty na stronie: http://www.thisiscolossal.com/2011/11/susan-stockwell/
Zmieniony ( czwartek, 23 maja 2013 )
Psychodeliczne sny PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, czwartek, 25 kwietnia 2013   
Niektóre sny nie mieszczą się w kategoriach senników. Księżniczki, których dążenie do anihilacji mieszczan może być powstrzymane jedynie przez rytualne zabójstwo wykonane przez członków rodziny, kolorowe potwory eksterminujące najeźdźców przy użyciu topora rzeźnickiego lub ... tłuczka do mięs, doskonałe zobrazowane krajobrazy Nowej Zelandii podczas wyprawy po tajemniczą księgę z tatuażami ... to wszystko może być albo wynikiem skumulowanych doświadczeń, albo poskładanymi fragmentami książek, podróży, rozmów i ... eschatologicznych oper :)

Niestety sny zapomina się dość szybko, a jeszcze trudniej je opisać lub zobrazować. Na szczęście zawsze możemy zajrzeć na flickr Yves Lecoq, który swoje wizje przedstawia na psychodelicznych fotografiach. Polecam.
Zmieniony ( czwartek, 25 kwietnia 2013 )
<< |« start < « wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec »| >>

Pozycje :: 19 - 27 z 104

Zobacz również: Zlotewakac, Andama, Kolumbia
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.