Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
Sztuka
Halloween - Taniec Wampirów PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, czwartek, 01 listopada 2012   
Szkoda, że kolejne spektakle w Romie nie są w stanie wywrzeć takiego wrażenia Taniec Wampirów. W rolach głównych Malwina Kusior i Łukasz Dziedzic.


Zmieniony ( czwartek, 01 listopada 2012 )
Szczegóły ... PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, czwartek, 18 października 2012   
Przyjemna w dotyku, mądra, aksamitna, pachnąca, można z nią zasnąć ... ale warto również zwrócić uwagę na inne szczegóły.
Którą wersja wydaje się bardziej przyjemna w czytaniu?Ja zdecydowanie wybieram pierwszą, która spodobała mi się od pierwszego spojrzenia. W tym wypadku nie tylko treść wypada lepiej - jest również milsza w dotyku - okładka sprawia wrażenie ciepłej i naturalnej. Ciemny kolor okładki z wizerunkiem czarnego kota również bardziej pasuje do tej publikacji. Wersja, którą porównałem ma co prawda zaznaczone ingerencje cenzury, ale ten element zupełnie nie budzi mojego zainteresowania. Z pewnością jest wiele innych wydać, ale wydawnictwo Rebis prawie osiągnęło ideał - szczególnie w powiązaniu z tłumaczeniem Andrzeja Drawicza. Do prawda brakuje mi obrazków - gwaszów Iwana Kulika, jak w wersji Muzy, ale tłumaczenie i format zupełnie nie przypadło mi do gustu. Może ideały nie istnieją ?:)
Momenty PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, czwartek, 18 października 2012   
"...Bohaterka teledysku spaceruje w okolicy dworca Warszawa Śródmieście, po Pasażu Wiecha, czy placu Zbawiciela, gdzie pojawia się jeszcze niespalona tęcza..."
VOD PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, środa, 17 października 2012   
W niektórych szkołach nadal królują tablice i kreda, ale postęp i nowe technologie wkraczają odważnie również w ten obszar. W ramach Uniwersytetu Otwartego wykładowcy nie tylko korzystają z rzutnika i przesyłają materiały mailem, ale również przesyłają linki do pełnometrażowych filmów dostępnych na Youtube.


Zinspirowane kursem "Kontrowersyjni twórcy literatury polskiej i obcej XIX i XX wieku"

Zmieniony ( środa, 17 października 2012 )
Niebieski kaktus PDF Drukuj E-mail
Oceny: 5 / 1
plusz.pl, piątek, 05 października 2012   

Blue cactus

Zmieniony ( piątek, 05 października 2012 )
<< |« start < « wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec »| >>

Pozycje :: 46 - 54 z 104

Zobacz również: Luksemburg, Korsyka, Kolumbia
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.