Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
Skrzynka z narzędziami PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, środa, 03 października 2012   
Czasami posiadanie skrzynki z narzędziami może imponować innym osobom :) Sklepy internetowe reklamują się posiadaniem ponad 40 tys różnych produktów. Po ostatniej wizycie w jednym ze "stacjonarnych" sklepów, nie wątpię, że obecnie można kupić przyrząd ułatwiający każdą czynność - od zdejmowania izolacji i wyjmowania gwoździ z podłogi po klejenie metalu na ciepło i malowanie wzorkami.


Ale co powiecie na posiadanie takiego narzędzia? Długo zastanawiałem się co to jest ...Przyrząd do wyjmowania przedmiotów z miejsc trudno dostępnych :) Lusterko, magnes i "chwytak". Wszystko na teleskopowych wysięgnikach:) Muszę coś wrzucić za pralkę.
Zmieniony ( środa, 03 października 2012 )
Pay with a tweet PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, poniedziałek, 01 października 2012   
Na jednym z blogów trafiłem na ciekawą ofertę "Pobierz publikację w zamian za tweeta". Jeśli mamy coś, czego inni pragną, możemy dość szybko zdobyć popularność. Zastanawiam się, czy autorzy, którzy stworzyli mechanizm pośredniczący będą chcieli na nim kiedyś zarabiać - obecnie usługa jest w pełni "bezinteresowna".
Nightskating PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, piątek, 28 września 2012   
Nie tak dawno, wychodząc późnym wieczorem ze stacji metra Saint-Germain-des-Prés, musiałem czekać kilkanaście minut na przejściu, ponieważ środkiem ulicy jechał tłum ludzi na rolkach.


Pomyślałem, że byłoby przyjemnie przejechać środkiem Marszałkowskiej .... wczoraj to marzenie się spełniło. Kolejna edycja Nightskating Warsaw była jedną z najlepszych. Stan warszawskich dróg chyba nie jest tak bardzo zły, skoro bez problemu można przejechać na rolkach z Centrum do końcowej stacji metra i z powrotem.Zmieniony ( piątek, 28 września 2012 )
Gdybym uczył sie lepiej chemii... PDF Drukuj E-mail
Oceny: 5 / 1
plusz.pl, poniedziałek, 24 września 2012   
Utlenianie tiocholiny na elektrodzie sitodrukowanej modyfikowanej nanorurkami węgla wygotowanymi w kwasie. Tiocholina wytworzona z chlorku acetylotiocholiny za pomocą enzymu acetylocholinoesterazy zaimmobilizowanego w matrycy polikrzemianowej na powierzchni elektrody.


Zmieniony ( poniedziałek, 24 września 2012 )
Jesień PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, poniedziałek, 24 września 2012   
Na zimne wieczory najlepszy jest grzany miód i wino. Odpowiednią temperaturę zapewnią tylko kamionkowe podgrzewacze do miodu - szukajcie na allegro.

podgrzewacz do miodupodgrzewacz do miodupodgrzewacz do miodu


<< |« start < « wstecz 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 dalej » > koniec »| >>

Pozycje :: 127 - 135 z 311

Zobacz również: Andama, Superk, Kredyty
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.