Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
Wydrukuj sobie prezent PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, poniedziałek, 13 sierpnia 2012   
Stało się. Przenośne, domowe drukarki 3D są już dostępne dla każdego. Za jedyne 1299 USD. Wyglądają ładnie, drukują przez WiFi i nie tylko na niebiesko. Wymiana wkładów drukujących nie wymaga już narzędzi i jest w pełni plug&play. Są tez wady - wydruki tylko jednokolorowe, a więc nie wydrukujemy biedronek ani kostek do scrabble, jeden kartridż w cenie 50 USD wystarczy na wydrukowanie ok. 15 elementów wielkości obudowy do telefonu, ale... mimo tych wad to dobra inspiracja dla poszukujących niebanalnego prezentu.

Więcej na stronie producenta.
Zmieniony ( poniedziałek, 13 sierpnia 2012 )
Burner - anonimowość w sieci PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, poniedziałek, 13 sierpnia 2012   
Nie cały miesiąc temu w AppStore opublikowana została ciekawa aplikacja. Umożliwia ona wygenerowanie tymczasowego numeru telefonu na żądanie. Możemy użyć tego numeru do wykonania połączenia lub wysłania SMSa. Numer nie tylko wyświetli się u odbiorcy, ale może on oddzwonić lub odpisać. Jak zapewnia producent, taki tymczasowy numer może być przydatny zawsze, kiedy nie chcemy podawać prywatnego numeru, a więc w przypadku krótkoterminowych kontraktów, jednorazowych transakcji internetowych, albo wówczas, gdy chcemy mieć dla kogoś zupełnie oddzielny numer.


Zmieniony ( piątek, 31 sierpnia 2012 )
Radio PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, poniedziałek, 13 sierpnia 2012   
Czasami zdarza mi się przełączyć radio z programu 2. Odkrywam wtedy utwory, które pominąłem w przeszłości. Poniżej jeden z nich.Znani mało znani PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, niedziela, 12 sierpnia 2012   
Kema - podobno jedna z bardziej znanych grup wykonujących muzykę latynoską. Piosenka rzeczywiście wpada w ucho, chociaż tekst nie odbiega od innych piosenek o miłości.Zmieniony ( niedziela, 12 sierpnia 2012 )
Serge Gainsbourg PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, sobota, 11 sierpnia 2012   
Różowa okładka ze zdjęciem roznegliżowanego mężczyzny nigdy nie skłoniłyby mnie do zakupu tej biografii. Czasami jednak ciekawe książki, dziwnym zbiegiem okoliczności trafiają na naszą wycieraczkę przed drzwiami i możemy je z czystym sumieniem przeczytać. Książka jest bardzo dobra. Opisuje życie jednego z najbardziej znanych francuskich piosenkarzy, autorów tekstów i scenarzystów francuskiej sceny lat 80 i 90. Dość dokładnie opisuje też uczucia i stany emocjonalne Serge Gainsburga, towarzysza życia Jane Birkin i ojca Charlotty. Warto przeczytać.Zmieniony ( sobota, 11 sierpnia 2012 )
<< |« start < « wstecz 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 dalej » > koniec »| >>

Pozycje :: 154 - 162 z 311

Zobacz również: Ojcow, Czorsztyn, Zlotewakac
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.