Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
Nowy głos - Nneka PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, czwartek, 26 lipca 2012   
Lubię czyste, rozpoznawalne dźwięki w muzyce. Poniżej utwór, który usłyszałem dzisiaj przypadkowo - cała płyta wydaje się bardzo dobra. A z biogramu artystki wynika, że ... mogła zostać antropologiem :)
Polecam również Do you love me now (w wykonaniu "ulicznym" oraz studyjnym), a także Heartbeat.
Tak, wiem .. nieco przypomina AYO.

Zmieniony ( czwartek, 26 lipca 2012 )
Dla kogoś bardzo ważnego ... PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, środa, 25 lipca 2012   
... czasami zwykła bajka to za mało

Su Blackwell tworzy kompozycje i instalacje, które uzupełniają wyobraźnię. Warto zajrzeć na blog, gdzie prezentowane są inne inicjatywy prowadzone przez Su. W ramach strony funkcjonuje również sklep internetowy, w którym można kupić obrazki z wysokiej jakości zdjęciami "książkowych rzeźb" - dostępna jest jednak bardzo ograniczona ilość - na przykład 10 sztuk.
Warto się pośpieszyć (przy okazji warto sprawdzić, że śpieszyć i spieszyć to dwa różne czasowniki, mimo, że obecnie językoznawcy uznają spieszyć jako inną, poprawną formę śpieszyć :) )


Zmieniony ( środa, 25 lipca 2012 )
Zakupy PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, środa, 25 lipca 2012   
W kolejce na półce ...
Programowanie snów PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, wtorek, 24 lipca 2012   
Opublikowanie aplikacji w AppStore, która będzie systematycznie kupowana przez kilkanaście osób dziennie nie jest już czymś wyjątkowym. Znalezienie się w czołówce aplikacji w polskim sklepie iTunes również nie wymaga zbyt dużego wysiłku. Ale znalezienie się w 25 najbardziej popularnych aplikacji w amerykańskim appstore to prawdziwy sukces.

Trafiła tam właśnie dość interesująca aplikacja autorstwa polskiego programisty, Michała Woźniaka. Aplikacja DreamBeam zajmuje miejsce ...25, tuż za AngryBirds :) A w kategorii Lifestyle zajmuje miejsce pierwsze.

I teraz najważniejsze - twórcy obiecują, że aplikacja umożliwia "indukcję snów", czyli zaprogramowanie tego co nam się przyśni. Szczerze mówiąc podchodzę do rozwiązania dość sceptycznie, szczególnie, że pierwszy kontakt z interfejsem nie obiecuje zbyt wiele i przypomina raczej aplikację z PC, niż "miękkie" i "nowoczesne" ekrany na urządzenia Apple.
Nie jestem też zwolennikiem spania z urządzeniem, które non stop generuje fale elektromagnetyczne, a z pewnością do takich należy iPhone.

Ale ... czego się nie robi dla sprawdzenia nowości na rynku. Szkoda, że w wersji bezpłatnej można śnić tylko o morzu :)
Zmieniony ( wtorek, 24 lipca 2012 )
4:01 PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, niedziela, 22 lipca 2012   
To jest coś co wymaga sprawdzenia. Skąd organizm wie, że jest 4:01 i po raz kolejny nakazuje się obudzić... szczególnie, jeśli przebywamy w całkowicie innym miejscu niż zwykle...
Być może to zasługa wybuchów na słońcu albo 2002 AM31 :)

Temat do dokładnej analizy ...
Zmieniony ( niedziela, 22 lipca 2012 )
<< |« start < « wstecz 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 dalej » > koniec »| >>

Pozycje :: 172 - 180 z 311

Zobacz również: Ustrzyki, Ojcow, Sardynia
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.