Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
"Dochodząc do TAK" PDF Drukuj E-mail
Oceny: 2 / 2
plusz, czwartek, 06 stycznia 2005   
autorzy: Roger Fisher, William Ury

Wśród wielu lektur, czasami zdarzają się takie, których treścią chcemy podzielić się z innymi osobami. Niedawno wypożyczyłem bardzo interesującą książkę z naszej biblioteki. Zawarte w niej treści są na tyle uniwersalne, że każdy z nas powinien się z nimi zapoznać i przemyśleć prezentowanie przez autora tezy.
Zmieniony ( poniedziałek, 31 stycznia 2005 )
Czytaj więcej...
Jak działa poczta e-mail PDF Drukuj E-mail
Oceny: 3 / 46
plusz, czwartek, 06 stycznia 2005   

W XXI wieku e-mail stał sie co najmniej tak popularny jak telefony stacjonarne kilkanaście lat temu. Dla większości użytkowników e-mail kojarzy się jedynie z tym, co widzimy na ekranie monitora. Nie zastanawiamy się jak działa poczta i co dzieje się z przesyłką po kliknięciu przycisku "wyślij". Może to prowadzić do niebezpiecznych sytuacji, szczególnie, kiedy używamy poczty do przesyłania ważnych informacji, a czasami nawet informacji, które powinny być traktowane jako poufne.

Zmieniony ( czwartek, 06 stycznia 2005 )
Czytaj więcej...
Jak bronić się przed spamem PDF Drukuj E-mail
Oceny: 3 / 2
plusz, czwartek, 06 stycznia 2005   
Za "spam" uważa wiadomości, w jakiejkolwiek formie, do osób, które sobie tego nie życzą. Słowem "spam" określane są zwykle wiadomości e-mail, które są rozsyłane do wielu osób, które nie wyraziły zgody na ich otrzymanie. Wiadomości takie zapychają skrzynki pocztowe i generują niepotrzebny ruch w sieci.
Czytaj więcej...
Grupy dyskusyjne jako źródło informacji PDF Drukuj E-mail
Oceny: 3 / 2
plusz, czwartek, 06 stycznia 2005   
Grupy dyskusyjne (news) to rodzaj forum na którym można wymieniać poglądy, szukać odpowiedzi na pytania oraz udzielać odpowiedzi i porad innym osobom. Do korzystania z grup dyskusyjnych można wykorzystać program pocztowy lub skorzystać z grup na stronie internetowej.
Zmieniony ( czwartek, 06 stycznia 2005 )
Czytaj więcej...
Bezpieczne transakcje on-line PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz, czwartek, 06 stycznia 2005   

Korzystanie z bankowości internetowej oraz wirtualne zakupy przy stosowaniu kilku podstawowych reguł jest znacznie bezpieczniejsze niż tradycyjna wizyta w banku. Reguły te powinny być nam jednak znane i konsekwentnie stosowane.

Zmieniony ( sobota, 28 sierpnia 2010 )
Czytaj więcej...
<< |« start < « wstecz 31 32 33 34 35 dalej » > koniec »| >>

Pozycje :: 307 - 311 z 311

Zobacz również: Czorsztyn, Sardynia, Miod
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.