Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
Perspektywa PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, czwartek, 21 lutego 2013   
Spojrzeć na świat z perspektywy innej osoby - ten wynalazek powoduje, że to będzie możliwe. Ciekawe kiedy pojawi się pierwsza komercyjna oferta wyjazdu na ekstremalne wakacje w zastępstwie innej osoby :) Zamiast fotek i opisów wystarczy powiedzieć "ok glass" a następnie włączyć przekaz na żywo. Pytanie tylko, czy tam gdzie przeżycia sa najciekawsze będize zasięg internetu, czy nadal będziemy skazani na relację z opóźnieniem.

Zmieniony ( czwartek, 21 lutego 2013 )
Zdjęcia panoramiczne PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, wtorek, 19 lutego 2013   
Zdjęcia panoramiczne w iPhone to wyjątkowo przydatna funkcja w przypadku, gdy chcemy w pełni zaprezentować walory otaczającej nas okolicy. W połączeniu z trybem HDR możemy tworzyć wyjątkowo atrakcyjne fotografie.Zmieniony ( środa, 20 lutego 2013 )
Przyjemności PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, poniedziałek, 18 lutego 2013   
Wiele rzeczy, które nas otacz, może sprawiać wyjątkową przyjemność, jeśli tylko je zidentyfikujemy i odpowiednio nazwiemy. Taką przyjemnością może być sobotni rytuał picia kawy, jedzenia sernika i czytanie gazety w ulubionej kawiarni, albo poranny jogging.

Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że kiedy tylko mam okazję, bardzo trudno jest mnie na mówić do rezygnacji z pewnych czynności, które z pozoru wydają się zupełnie zwyczajne.
Z pewnością do takowych należy zaliczyć kanapkę klubową, zamówioną wieczorem do pokoju oraz poranne śniadanie w hotelowej restauracji.Lubie też fotografować ciekawe wystawy sklepowe i próbować nowych smaków. Poniżej lody o smakach: niebieskich fiołków, sera roquefor, karmelizowanego sera koziego, różanym, czarnego atramentu kałamarnic oraz wątróbek z kaczki :) Lody nie były zbyt dobre i szczerze mówiąc poza serem roquefor nie poleciłbym ich innym do spróbowania :)

Zawsze mnie zastanawia, jak to jest, że w Polsce trudno jest pokazać z czego zrobiona jest szynka, a w innych krajach jest to norma. Być może to jest nadchodzący trend...


I jeszcze informacja dla osób ciekawych świata - szynkę 'jamon iberico' robi się z czarnych świnek 'iberyjskich' lub z krzyżówek, ale 75% genów musi pochodzić od gatunku tych świnek.
Zmieniony ( poniedziałek, 18 lutego 2013 )
Walentynki PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, czwartek, 14 lutego 2013   
Dla miłośników dobrego jedzenia i przyjemnej miejskiej atmosfery nie ma chyba lepszego miejsca na spędzenie Walentynek, niż San Sebastian. Podobno jest tutaj ponad 100 restauracji z przewodnika Michelin, z czego wiele 2 i 3 gwiazdkowych. No i podobno najlepsze jedzenie w Europie.

Widok na słynną Conchę o poranku należy do najładniejszych jakie dotychczas widziałem. Wkrótce więcej o pinxos i jedzeniu.


Zmieniony ( czwartek, 14 lutego 2013 )
Rzeczy ciekawe PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
plusz.pl, poniedziałek, 11 lutego 2013   
Podobno ważne jest, aby robić w życiu rzeczy, które się lubi. A jeśli lubimy tylko spędzać czas w restauracjach, spotykać się z ludźmi i spędzać godziny w internecie ... nic prostszego :) Zróbmy sobie start-up. To nie tylko ciekawe doświadczenie, ale bardzo przyjemny sposób spędzania czasu.

Już wkrótce nowa odsłona. Rejestrujcie się i lajkujcie na FB. Chętnie usłyszymy krytyczne uwagi i wskazówki...

Zmieniony ( poniedziałek, 11 lutego 2013 )
<< |« start < « wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec »| >>

Pozycje :: 73 - 81 z 311

Zobacz również: Ojcow, Urugwaj, Dominikana
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.