Start arrow Finanse arrow Inwestowanie w sztukę
Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
Inwestowanie w sztukę PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
KiepskiBardzo dobry 
plusz.pl, środa, 11 stycznia 2012   
Abbey House znane jest z niekonwencjonalnych działań oraz promowania artystów, którzy nie zawsze są równie dobrze oceniani przez rynek. Tym razem w ofercie firmy pojawiła się interesująca oferta zakupu dzieł sztuki z gwarancją odkupienia. Postaramy się skontaktować z firmą w celu uzyskania większej liczby szczegółów.

Oferta brzmi ciekawie, szczególnie, że patrzenie na ładny obraz wiszący na ścianie może być bardziej przyjemne, niż sprawdzanie cyferek na wyciągu bankowym.

Przy okazji czytania o sztuce warto zwrócić uwagę na kilka projektów związanych z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych do promowania sztuki.
Pierwszy wymieniany jest w omawianej ofercie jako narzędzie służące do wyceny po zakończeniu umowy artprice.com. Kolejny, to dobrze zapowiadający się projekt digitalizacji zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie. Dwie kolejne związane są z Muzeum Fryderyka Chopina - audioprzewodnik po Muzeum w Żelazowej Woli w wersji na iPhone oraz jedna z pierwszych profesjonalnie wykorzystanych domen .museum - chopin.museumZmieniony ( czwartek, 12 stycznia 2012 )
« wstecz   dalej »

Zobacz również: Dominikana, Paragwaj, Miod
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.