Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
Obrazy PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
KiepskiBardzo dobry 
plusz.pl, niedziela, 15 stycznia 2012   
Irytuje mnie mój edytor wpisów - to już po raz kolejny nacisnąłem coś niewłaściwie lub wygasła sesja ...i cały tekst trzeba pisać od początku. A wiadomo, że nigdy nie wyjdzie dwa razy tak samo.

Rano pojawiła się u mnie silna potrzeba sprawdzenia, czy autorka obrazu, który kupiłem kilka lat temu na allegro odniosła już światowy sukces. Sprawdzam to co kilka lat, mimo głosów słyszanych od innych osób, że mój obraz nie jest arcydziełem. Ja mimo wszystko podziwiam kontrastowe i doskonale dobrane kolory i mogę wpatrywać się w nie godzinami. Ale lubię też kontrastowe smaki - czekolada z papryką, herbata earl grey z mlekiem i kilka bardziej fantazyjnych kompozycji zależnych od nastroju.

Kilka lat temu miałem trudność z odszukaniem mojej artystki. Tym razem poszło łatwiej. Poczta email gromadzona od roku 1999 umożliwiła szybkie przypomnienie sobie nazwiska, a wyszukiwarka Google dość szybko pokazała rezultaty. Niestety, ale poszukiwana osoba nadal zajmuje się zarabianiem na sztuce użytkowej i jej portfolio nie jest zbyt bogate. Musze jeszcze poczekać, bo nadal wierzę, że kiedyś jej obrazy będą właściwie oceniane (czy to zbyt utopijna myśl?).

Link do strony autorki

Niestety otrzymałem update odnośnie nowej strony: Link do strony taty autorki
Teraz mój obraz nie wygląda już na coś unikalnego i ładnego - znika wśród seryjnej produkcji, ale poczekam, być może za kilka lat obrazy zaczną mieć własny wyraz i nie będą jedynie naśladowały innych prac. :(

Z obecnych prac podobają mi się:

nieco smutny:


Inspirowany (mocno inspirowany) twórczością artysty, którego ostatnio dość dobrze poznałem:Zmieniony ( niedziela, 15 stycznia 2012 )
« wstecz

Zobacz również: Polanczyk, Indonezja, Niedzica
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.