Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
Dostawy na telefon PDF Drukuj E-mail
Oceny: 5 / 1
KiepskiBardzo dobry 
plusz.pl, piątek, 03 lutego 2012   
Przeczytałem interesujący wpis na blogu. Dotyczył “relacji międzyludzkich” w pewnych sytuacjach, które mogą wywoływać zażenowanie. Opisywane zdarzenie miało miejsce w sklepie podczas zakupu prezerwatyw. Klient i sprzedawczyni wymienili się opiniami odnośnie konieczności wypełniania obowiązków w sypialni po wyjątkowo męczącym dniu i mroźnej pogodzie. Rozmowa ta mimowolnie została usłyszana przez młodą i wyjątkowo atrakcyjną kobietę, która zupełnie spontanicznie zareagowała śmiechem. Była to jedyna możliwa reakcja na rozmowę, która bądź co bądź prowadzona była w miejscu publicznym. Tego typu dyskusje z pewnością nie są czymś codziennym, szczególnie wśród osób zupełnie sobie obcych. Ale jak widać nasze społeczeństwo jest coraz bardziej otwarte - być może wkrótce można będzie usłyszeć prywatne opinie sprzedawców na temat wygody użytkowania poszczególnych produktów.
Opisana sytuacja wygląda dość ciekawie w kontekście innego artykułu. Otóż w Nowym Jorku sprytny właściciel sex shopu wprowadził … rowerowe dostawy na telefon :) Zamiast wcześniej planować lub przerywać igraszki i wychodzić na mróz, można zadzwonić i w ciągu 30 minut zamówić akcesoria, środki antykoncepcyjne i inne produkty, które nie koniecznie są dostępne w sklepie osiedlowym. Ze względu na ciągłe korki, dostawy realizowane są przez kurierów rowerowych, którzy dotrą w każde miejsce w krótkim czasie. Pomysł wydaje się bardzo dobry, aczkolwiek .... .... zastanawiam się nad biznesową stroną przedsięwzięcia w Polsce. Nie widziałem jeszcze na New Connect żadnego sex shopu, więc ten biznes nadal nie przynosi wystarczająco dobrze wyglądających na papierze wyników, które wzbudziłyby wizję szybkich i stabilnych zysków wśród inwestorów. Ale … być może to właśnie nisza rynkowa, która jeszcze nie została odkryta i kilka rodzajów produktów powinno trafić na strony internetowe pizzeri, wypożyczalni DVD lub “hubów” typu pizzaportal.
Zmieniony ( piątek, 03 lutego 2012 )
« wstecz   dalej »

Zobacz również: Zlotewakac, Majorka, Dominikana
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.