Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
Zagadki PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
KiepskiBardzo dobry 
plusz.pl, czwartek, 09 lutego 2012   
Lubicie zagadki? Macie nadmiar mocy przerobowych w swoim mózgu? Może warto spróbować rozwiązać problemy prezentowane na Kaggle.com
Portal został założony w kwietniu 2010 przez Anthonyego Goldblooma, ekonomistę z Australii. Firma pomaga w przeprowadzaniu konkursów. Nie są to konkursy rozrywkowe, ale poważne problemy, przed którymi stają duże firmy próbujące usprawnić swoje produkty lub procesy.
Dotychczas w portalu zarejestrował się ponad 25 tys. osób. a inwestorzy przeznaczyli na funkcjonowanie portalu ponad 11 mln. USD.

Obecnie w kolejce do rozwiązania czeka ponad 170 konkursów, w tym tak duże problemy jak opracowanie algorytmu, który na podstawie anonimowych danych z ankiet lekarskich i raportów szpitalnych przewidzi, którzy pacjenci zgłoszą się w roku 2013 do szpitala.
Być może znajdziecie tam coś ciekawego dla siebie - na przykład konkurs na algorytm automatycznie oceniający wypracowania studentów.

Dla osób, które mają mniej czasu lub pomysłów pozostaje portal zlecenia.przez.net, gdzie dość często pojawiają się problemy wymagające kreatywności. Niestety to perełki wśród problemów wymagających dużej ilości wolnego czasu i umiejętności wykonywania czynności powtarzalnych :)
Zmieniony ( czwartek, 09 lutego 2012 )
« wstecz   dalej »

Zobacz również: Miod, Lotwa, Boliwia
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.