Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
Moleskine PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
KiepskiBardzo dobry 
plusz.pl, piątek, 25 maja 2012   

Podobno rzeczy trudno osiągalne bardziej cieszą. W końcu udało mi się pozyskać legendarny notes Moleskine. Pierwsze wrażenie jest wyjątkowo pozytywne - prawdopodbnie nie tylko ze względu na długi czas "oczekiwania". Okazuje się, że notatnik rozwiązuje nie tylko sprawy organizacyjne i pozwala uporządkować notatki, ale pomaga również zapanować nad ... kluczami, kartami kredytowymi, kartą do auta.
Na tylnej okładce, od wewnątrz, znajduje się pojemna kieszeń, która pomieści niezbędne na co dzień akcesoria. Wbrew pozorom te przedmioty nie zawsze mieszczą się w kieszeniach, a chodzenie z teczką (lub co gorsza "saszetką") stało się już dawno niemodne i nie jest odpowiednim rozwiązaniem na niektóre spotkania.

Teraz należy tylko odwiedzić stronę z instrukcją obsługi, bo jak reklamuje producent, to znacznie ułatwia korzystanie z organizera. Z niecierpliwością czekam na wersję, która będzie automatycznie synchronizowała się z pocztą i kalendarzem Google oraz iPhonem.

Notatniki niestety nie są dostępne w popularnych sieciach typu empik i traffic. W Warszawie największy (prawdopodobnie) wybór oferuje księgarnia/klub Czuły Barbarzyńca.
...
Zmieniony ( piątek, 25 maja 2012 )
« wstecz   dalej »

Zobacz również: Majorka, Boliwia, Kredyty
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.