Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
Sigur Rós PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
KiepskiBardzo dobry 
plusz.pl, sobota, 30 czerwca 2012   
Zespół Sigur Rós zaskakuje oryginalnymi brzmieniami i niekonwencjonalnym podejściem do muzyki. Kreatywność można również dostrzec w języku w jakim wykonywane są niektóre utwory oraz tytułach, które nie koniecznie są znane w chwili publikacji albumu.

Tym razem zespół zdecydował, że nie zatrudni producenta teledysku i nie będzie przeprowadzał żmudnego procesu kręcenia, montowania, nanoszenia poprawek ani zgłaszania ulepszeń. Budżet promocyjny został podzielony pomiędzy kilku zaproszonych twórców. Otrzymali oni zadanie nakręcenia klipu, który zawiera wszystkie myśli jakie pojawiają się w głowie słuchacza albumu Valtari. Żadnych ograniczeń i ingerencji z zewnątrz. Efekty są zaskakujące.

Kolejne filmy ukazują się mniej więcej co kilkanaście dni. Dotychczas opublikowano trzy, w tym jeden, który można oglądać wielokrotnie i który pozostaje w pamięci na bardzo długo. W jednej z recenzji scenariusz opisano jako "Couple trapped in a perpetual cycle of addiction and abuse".

Wideo do "Fjögur Píanó" jest dziełem izraelskiej reżyserki Almy Har’el, zdobywczyni nagrody w kategorii Najlepszy Film Dokumentalny na Tribeca Film Festival w 2011 roku. Występującej w klipie Dennie Thomsen, towarzyszy Shia LaBeouf, który dotychczas kojarzył się głównie z hollywoodzkimi produkcjami typu Transformers.Więcej o "valtari mystery film experiment"
UWAGA! Każdy może spróbować swoich sił i przygotować film promujący jeden z utworów. Praca powinna być gotowa do 11 września. Szczegóły znajdują się na FB
Zmieniony ( piątek, 06 lipca 2012 )
« wstecz   dalej »

Zobacz również: Ojcow, Kolumbia, Hawaje
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.