Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
Programowanie snów PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
KiepskiBardzo dobry 
plusz.pl, wtorek, 24 lipca 2012   
Opublikowanie aplikacji w AppStore, która będzie systematycznie kupowana przez kilkanaście osób dziennie nie jest już czymś wyjątkowym. Znalezienie się w czołówce aplikacji w polskim sklepie iTunes również nie wymaga zbyt dużego wysiłku. Ale znalezienie się w 25 najbardziej popularnych aplikacji w amerykańskim appstore to prawdziwy sukces.

Trafiła tam właśnie dość interesująca aplikacja autorstwa polskiego programisty, Michała Woźniaka. Aplikacja DreamBeam zajmuje miejsce ...25, tuż za AngryBirds :) A w kategorii Lifestyle zajmuje miejsce pierwsze.

I teraz najważniejsze - twórcy obiecują, że aplikacja umożliwia "indukcję snów", czyli zaprogramowanie tego co nam się przyśni. Szczerze mówiąc podchodzę do rozwiązania dość sceptycznie, szczególnie, że pierwszy kontakt z interfejsem nie obiecuje zbyt wiele i przypomina raczej aplikację z PC, niż "miękkie" i "nowoczesne" ekrany na urządzenia Apple.
Nie jestem też zwolennikiem spania z urządzeniem, które non stop generuje fale elektromagnetyczne, a z pewnością do takich należy iPhone.

Ale ... czego się nie robi dla sprawdzenia nowości na rynku. Szkoda, że w wersji bezpłatnej można śnić tylko o morzu :)
Zmieniony ( wtorek, 24 lipca 2012 )
« wstecz   dalej »

Zobacz również: Majorka, Urugwaj, Andama
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.