Start arrow Sztuka arrow Szczegóły ...
Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
Szczegóły ... PDF Drukuj E-mail
Oceny: 0 / 0
KiepskiBardzo dobry 
plusz.pl, czwartek, 18 października 2012   
Przyjemna w dotyku, mądra, aksamitna, pachnąca, można z nią zasnąć ... ale warto również zwrócić uwagę na inne szczegóły.
Którą wersja wydaje się bardziej przyjemna w czytaniu?Ja zdecydowanie wybieram pierwszą, która spodobała mi się od pierwszego spojrzenia. W tym wypadku nie tylko treść wypada lepiej - jest również milsza w dotyku - okładka sprawia wrażenie ciepłej i naturalnej. Ciemny kolor okładki z wizerunkiem czarnego kota również bardziej pasuje do tej publikacji. Wersja, którą porównałem ma co prawda zaznaczone ingerencje cenzury, ale ten element zupełnie nie budzi mojego zainteresowania. Z pewnością jest wiele innych wydać, ale wydawnictwo Rebis prawie osiągnęło ideał - szczególnie w powiązaniu z tłumaczeniem Andrzeja Drawicza. Do prawda brakuje mi obrazków - gwaszów Iwana Kulika, jak w wersji Muzy, ale tłumaczenie i format zupełnie nie przypadło mi do gustu. Może ideały nie istnieją ?:)
« wstecz   dalej »

Zobacz również: Superk, Ustrzyki, Dominikana
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.