Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
Akwarele PDF Drukuj E-mail
Oceny: 5 / 2
KiepskiBardzo dobry 
plusz.pl, sobota, 15 lutego 2014   
Obrazy wykonane techniką akwareli stanowią mniejszość na aukcjach sztuki. Czasopisma i portale tematyczne również dość rzadko piszą o artystach posługujących się tą techniką - co dziwne, bo malowanie akwarelami wymaga wyjątkowej cierpliwości i umiejętności doboru materiałów. Na przykład nie stosuje się koloru białego, a zmiana koloru raz nałożonego jest niezmiernie trudne.

W ubiegłym tygodniu swoje prace wystawiał młody warszawski artysta Tytus Brzozowski. Jego prace to połączenie wyczucia artystycznego i architektonicznej precyzji.

Mam nadzieję, że kolejne wystawy będą jeszcze ciekawsze, a artysta zostanie doceniony również za granicą, szczególnie, że obecnie tylko jedną z jego prac mogę podziwiać codziennie :)

https://www.facebook.com/pages/tytus-brzozowski-akwarelawatercolor/311556732193766P.S. a znaleźć można na przykład space invadera :)
Zmieniony ( środa, 07 maja 2014 )
« wstecz   dalej »

Zobacz również: Argentyna, Iwonicz, Ustrzyki
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.