Start arrow Polecane książki arrow Najnowszy komiks "Ucieczka z wyścigu szczurów"
Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
Najnowszy komiks "Ucieczka z wyścigu szczurów" PDF Drukuj E-mail
Oceny: 3 / 2
KiepskiBardzo dobry 
plusz.pl, środa, 14 grudnia 2005   
Nie masz chyba wątpliwości, że książka jest dobrym prezentem pod choinkę. Robert Kiyosaki stworzył pozycję, którą wszyscy rodzice będą chcieli podarować swoim dzieciom, a wszystkie dzieci ucieszą się z takiego prezentu. Każdy rodzic chce dać swojemu dziecku mądry, zabawny i inspirujący prezent.


Gdy miałem 9 lat, zacząłem uczyć się, jak stać się bogatym, grając w grę Monopoly®. Gdybym słuchał jedynie „wykładów” na temat zarządzania pieniędzmi, odpowiedzialności finansowej i inwestowania, wątpię, czy osiągnąłbym finansową niezależność tak wcześnie. Zamiast tego, utknąłbym w „wyścigu szczurów”, ciężko pracując, pogrążając się w długach i martwiąc się, czy utrzymam pracę lub czy wystarczy mi pieniędzy, gdy przejdę na emerytuję. Ale gdy byłem młody, nauka była dla mnie dobrą zabawą, więc chętnie uczyłem się i zdobywałem finansową inteligencję.
Robert Kiyosaki

Zobacz fragment komiksu i więcej szczegółów
Zmieniony ( środa, 14 grudnia 2005 )
« wstecz   dalej »

Zobacz również: Boliwia, Kolumbia, Majorka
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.