Start arrow Bezpieczny Internet arrow Błyskawiczne przelewy zagraniczne
Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
Błyskawiczne przelewy zagraniczne PDF Drukuj E-mail
Oceny: 2 / 11
KiepskiBardzo dobry 
plusz.pl, poniedziałek, 23 stycznia 2006   
Przystąpienie Polski do UE otworzyło nowe możliwości transakcji międzynarodowych. W połączeniu z możliwościami Internetu daje to ogromne możliwości sprzedaży towarów i usług poza granicę Polski.
Również aukcje internetowe są coraz częściej miejscem gdzie dokonujemy zakupu lub sprzedaży towarów.
Problem pojawia się, kiedy chcemy wykonać płatność. Przelewy międzynarodowe wciąż są jeszcze dość drogie, a czeki to bardzo niewygodna i długotrwała droga do otrzymania lub wysłania zapłaty.
Z pomocą przychodzi serwis www.moneybookers.com

Czy jest serwis Moneybookers?

Moneybookers to narzędzie pozwalające na bezpieczne wysyłanie i odbieranie pieniędzy drogą email – natychmiast. Można wysyłać pieniądze z karty kredytowej, dokonywać przekazów pieniężnych do i z własnego konta bankowego. Moneybookers można używać do wysłania komuś pieniędzy (uregulować długi ze znajomym, zapłacić za zakupy czy aukcje online...) lub wtedy kiedy ktoś chce przesłać Państwu pieniądze.

Jakie są zalety korzystania z Moneybookers?
# Bezpieczeństwo: dzięki Moneybookers, przy robieniu zakupów online, nie trzeba już podawać informacji z karty kredytowej. Moneybookers może bezpiecznie przetwarzać Państwa płatności.
# Wygoda: z Moneybookers wystarczy po prostu wysłać płatność na konto email odbiorcy. Eliminuje to trudności związane ze skomplikowanymi formularzami przekazów bankowych oraz niewygodę wysyłania i deponowania czeków!
# Szybkość: z Moneybookers można wysyłać i odbierać płatności w internetowym czasie – czasie rzeczywistym.
# Bez granic: jako prawdziwie międzynarodowy produkt, Moneybookers jest najlepszym i najtańszym sposobem ponadgranicznego przesyłania pieniędzy.

Rejestracja jest darmowa. Zdecydowanie polecam. To obecnie najtańszy i najszybszy sposób dokonywania transferów międzynarodowych.

Zmieniony ( poniedziałek, 23 stycznia 2006 )
« wstecz   dalej »

Zobacz również: Andama, Argentyna, Sardynia
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.