Flesz-Fakty
Na tym świecie powodzenie odnoszą ci, którzy poszukują odpowiadających im warunków, a jeśli nie mogą ich znaleźć, stwarzają je sami. - George Bernard Shaw
Zarabianie przez internet PDF Drukuj E-mail
Oceny: 3 / 7
KiepskiBardzo dobry 
plusz.pl, niedziela, 12 marca 2006   
Wyobraź sobie - pracujesz na komputerze "jak zwykle", a za każdą minutę pracy naliczane są na Twoje konto Eurocenty... Niemożliwe? A jednak to prawda.
Bardzo często na grupie pojawiają się pytania typu: "Dużo używam internetu i komputera - czy mogę na tym zarabiać"? Są również oferty odbierania e-maili, itp.
Oczywiście nie ma raczej systemów, które płacą "za nic". Zawsze należy wykazać się pewną aktywnością.
Okazuje się jednak, że w niektórych ofertach nakład pracy jest minimalny.
Nie dawno zauważyłem w sieci opis programu EuroBarre. Jest to system francuskiej firmy, która płaci za samą pracę na komputerze podpiętym do sieci Internet. Jest to obecnie najlepsza tego typu oferta, a dodatkowo regularnie wypłaca zarobione pieniądze.
Są one przelewane do systemu moneybookers - najlepszych obecnie (wg mnie) systemów do szybkich przelewów zagranicznych.
Wracając do EuroBarre.
Aby się zarejestrować, wystarczy pobrać odpowiednią aplikację z sieci i uruchomić ją.
Aplikacja automatycznie podłączy się do odpowiedniego serwera z reklamami, w górnej części ekranu wyświetli panel z bannerem i poprosi o zanotowanie nadanego numeru identyfikacyjnego oraz wpisanie adresu e-mail do kontaktu.

EuroBarre to francuski system on-line, wynagradzający swoich użytkowników za pracę na komputerze z włączonym surfbarem. Punkty jakie zdobywamy w ten sposób zamieniane są co miesiąc na pieniądze.

Wartość punktu każdego miesiąca jest inna, stąd mimo pozornie takiej samej pracy wyniki finansowe mogą być różne. Od kilku miesięcy przelicznik utrzymuje się mniej więcej na stałym poziomie - za każde 1000 pkt. (do wysurfowania w 1-2 dni) otrzymamy ponad 6 eurocentów (obecnie 6,61 eurocenta) i stawka ta stale rośnie!

Po 15, 45 i 75 dniach otrzymujemy dodatkowo premię, 5000 punktów
Ponadto możemy brać udział w ankietach - 4-5 w miesiącu, które wynagradzane są kolejnymi 5000 punktów

To co jest również bardzo atrakcyjne, to system poleceń. Za każdą osobę, którą namówimy do udziału w programie otrzymujemy dodatkowe wynagrodzenie - równe zarobkom osoby poleconej.

Tak więc nasze zarobki są w zasadzie nieograniczone, a nakład pracy jest minimalny.
Surfbar systemu samodzielnie przykleja się u góry ekranu monitora, nie "gryzie" się z plug'inami innych firm online ani nie obciąża specjalnie komputera.

To co jest również bardzo atrakcyjne, to system poleceń. Za każdą osobę, którą namówimy do udziału w programie otrzymujemy dodatkowe wynagrodzenie. Tak więc nasze zarobki są w zasadzie nieograniczone, a nakład pracy jest minimalny.

Aby zapisać się do programu, kliknij TUTAJ
Następnie wybierz wersję językową i kliknij Installer

Rejestracja i udział w programie są darmowe.
Z programu można w każdej chwili zrezygnować, a instalowana aplikacja umożliwia błyskawiczne wyłączenie lub deinstalację.


Zmieniony ( niedziela, 27 sierpnia 2006 )
« wstecz   dalej »

Zobacz również: Korsyka, Majorka, Andama
© www.plusz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.